יום ב', יח’ בטבת תשע”ז
דף הבית דבר המנהלת עיתון בית הספר חדר מורים יצירת קשר
 
תגובות: -1  צפיות: -1
תגובות: -1  צפיות: -1
יום המורה בבית הספר היובל
יום חגיגי בבית הספר היובל - הורי בית הספר והתלמידים מוקירים ומעריכים את עבודת צוות המורים והעובדים . וועד ההורים הכין ארוחת בוקר מפנקת ועשירה והתלמידים כתבו ברכות מרגשות. תודה מכל הלב לכל מי שטרח.מעריכים מאד צוות היובל
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 42
נתינה לקהילה -כתה ו-2 שותפה בהקמת גינה קהילתית בשכונת קרית מנחם
במסגרת נתינה לקהילה, יצאו ילדי כתה ו-2 והמחנכת שושי ליום פעילות בגינה הקהילתית שבה נמצאו גם חפירות ארכאולוגיות מימי תקופת בית המקדש השני.ילדי הכתה ניקו את השטח, חפרו, ישרו את האדמה, הכינו שבילים, הקימו פרגולה ואף שתו תה מרווה חם, מתוק וטעים. יישר כוח לילדי כתה ו-2 על העשייה למען הקהילה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 34
תגובות: -1  צפיות: -1
בית הספר היובל נרתם לצמצום כמויות האשפה ומשתתף ביום הקומפוסט הבינלאומי שהתקיים ב- 2.12.16
משפחת היובל נרתמת לאיסוף אשפה אורגנית. ביום שישי 2.12.16 בשעה 11:30 הוצבה בכניסה לבית הספר שלנו, עמדת מידע ואיסוף של אשפה אורגנית שתועבר לקומפוסטר הפועל בבית הספר.כל משפחה שהביאה אשפה אורגנית זכתה בשתיל לגינה + דוגמית קומפוסט ביתי, וכן תשתתף בהגרלה נושאת פרסים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 45
"אקדמיה צעירה" בכתות ד' בביה"ס - תשע"ו
שיתוף הפעולה של בית הספר היובל עם מכללת עזריאלי ממשיך זו השנה השניה.תלמידי כיתות ד' ערכו ביקור במכללה ונחשפו לשימושים ולאתגרים שמקצועות המדעים יכולים להציב בפניהם בעתיד!על הביקור והלמידה קראו בכתבה...
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 98
גאווה וכבוד גדול לבית הספר היובל - נבחרת הכדור רגל של בית הספר זכתה באליפות בתי הספר לכיתות ה-ו במחוז ירושלים. ברכות לנבחרת שלנו - גאים בכם!
ברכות לבית ספר היובל על ניצחון וקבלת תואר- אלוף בתי הספר בירושלים.שחקני הנבחרת שיחקו נגד בי"ס פסגת זאב וסיימו בתוצאה 5:3 לטובתינו.
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 298
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
גיבורי סביבה - הפרויקט הירוק של בית הספר "היובל" ,גבעת משואה, ירושלים. בית הספר, מפעיל את החווה החקלאית הגדולה ביותר בארץ ממכלי מים ממוחזרים ועד פינת חי.תוכלו להתרשם בכתבתו של העיתונאי, דודי אביטן, מתוך עיתון "ידיעות ירושלים" של "ידיעות אחרונות".
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
בשעה שברא הקדוש-ברוך-הוא את אדם הראשון נטלו והחזירו על כל אילני גן-עדן. ואמר לו: ראה, מעשי כמה נאים ומשובחים הם! וכל מה שבראתי - בשבילך בראתי. תן דעתך שלא תקלקל ותחריב את עולמי. שאם קלקלת אין מי שיתקן אחריך. (קהלת רבה ט')
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
מעט על החווה הלימודית של בית ספר היובל, גבעת משואה ירושלים
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
תגובות: -1  צפיות: -1
שומרים על כדור הארץ: ממחזרים חומרים - מיחזור נייר, מיחזור סוללות, מיחזור עציצים, מיחזור מי גשם, ועוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
תגובות: -1  צפיות: -1
פינת החי שלנו - "נשמת העולם היא ראי של הברואים והיא עשויה אהבה". (מתוך – האלכימאי – פאולו קואלו).
פינת החי מיועדת לכל ילדי ביה"ס המגיעים לפינה בשמחה רבה. הפינה משרה על כלל ילדי ביה"ס המגיעים לשם – רוגע, שלווה, ביטחון עצמי ופתיחות רגשית. גם בהפסקות – ישנן פעילויות המיועדות לילדים הזקוקים לקרבת בעלי החיים. בפינה ישנם נאמנים שתפקידם להאכיל, לנקות ולתחזק את פינת החי. דבר זה דורש מהם אחריות, התמדה ועקביות בעבודתם.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 116
תקשוב
מה חדש - טקסים, ארועים ועוד
תערוכות מתחלפות
מרחבים כיתתיים
מרחבי מקצועות
כתבות ראשיות
חודש המעשים הטובים
טו בשבט ביובל- סיום מחצית ראשונה
בית ספר ירוק
מועצת תלמידים
הבוגרים שלנו
הענן החינוכי


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום|